Cos cumparaturi

Saci de gradinita si scoala

Sacii pentru grădiniță și școală sunt esențiali pentru organizarea și transportul lucrurilor copiilor. Aceștia trebuie să fie durabili și spațioși pentru a putea transporta rechizite, echipamentul de sport sau haine de schimb, pachețelul cu mâncare sau alte obiecte necesare. Pe Badenis.ro veți găsi multe modele frumoase și vesele, cu personaje preferate, pentru a-i atrage pe copii. Un sac de școală sau sac de grădiniță bine ales poate face diferența în confortul și entuziasmul copiilor pentru învățământ.
Sac pranz 34 cm, Minnie Rainbow bleu - material microfibra, dimensiune 27x34 cm, culoare bleu cu imprimeu personaj Minnie Mouse, 1 compartiment, maner superior, inchidere cu snur.  Minnie te insoteste oriunde te duci cu aceasta colectie care consta din valize, rucsaci, penar sau geanta de umar ..
30,79 Lei 41,06 Lei
Fără TVA:25,88 Lei
Sac 40 cm, Minnie Sweet Dreams - material poliester, 1 compartiment, culoare multicolor cu imprimeu personaj Minnie Mouse, dimensiune 30x40 cm, maner superior, inchidere cu fermoar.  Minnie Mouse te însoțește în visele tale dulci și în frumoasa ta realitate cu această colecție de rucsaci și accesori..